8 kwietnia 2011

Z książką na majówkę- już mam!
Okazało się, że Marpil (http://zkafknadmorzem.blogspot.com/) miała ze mną mały problem, bo ciężko mnie było znaleźć w internecie, a ankieta była lapidarna. A ze strzępów informacji wyłoniło jej się akurat to, co powinno ! Jestem niezmiernie zadowolona, bo mam dwa w jednym : książkę o historii najnowszej Europy, opisującą aż 10 wydarzeń oraz książkę podróżniczą o niejednym miejscu :)
Proponuje zwrócić uwagę na zakładkę, która z obu stron ozdobiona jest zdjęciami mojego ukochanego muzyka z cytatami z dwóch piosenek ("Supernaut" i "Believer"), obowiązkowo z wiosennym akcentem :)
Nie wiem, czy zdjęcie samochodu na czekoladzie to przypadek, czy Marpil wyszukała, że interesuje mnie PRL, ale to także strzał w dziesiątkę, nawet długopisy dobrała do mojego notesu, który pojawił się daaawno temu w jednej z notek. To na pewno nie ostatni raz, kiedy biorę udział w zabawie, sprawiło mi to wiele radości :)

Dziękuję Ci serdecznie Marpil za wspaniałą paczkę, a także Tobie, Sabinko za super pomysł !

5 komentarze:

sabinka.t1 pisze...

Fajna paka :)

marpil pisze...

Nie przypadek z autem - PRL "wliczony" w zainteresowania :-)
Cieszę się, że Ci się podoba paczka i miłej majówki życzę :-))))

Jeniulka pisze...

fajny upominek

niedopisanie pisze...

Ciekawy zestaw - a wśród filmów moja ulubiona Elizabeth z Cate Blanchett :) Pozostaje tylko życzyć smacznego i miłej lektury :)

hadzia pisze...

Ciekawy zestawik:)

Prześlij komentarz