25 marca 2011

Majówkowa wymiana u SabinkiNie wiem jak Was, ale mnie najbardziej cieszą książki wygrane (ostatnio mam do tego spore szczęście) i otrzymane w prezencie, szczególnie od osoby, która zna moje preferencje.
Obserwowałam uważnie Wasze paczki z poprzedniej wymianki i mocno pozazdrościłam, obiecując sobie, że w kolejnej na 100% wezmę udział. I biorę :)

Dla innych chętnych szczegóły tutaj : http://sabinkat1.blogspot.com/2011/03/z-ksiazka-na-majowke-zasady-zapisy.html

4 komentarze:

Struzzy pisze...

też się zapisałam, a co tam, może być ciekawie ;) Właśnie tak wchodzę na Twojego bloga, rozglądam się i sobie myślę: gdzie ja jestem, przecież tu tak czaarno było! Ale nie, teraz jest stuprocentowo ładniej ;) A ja mam takie małe pytanko - zdradziłabyś mi sekret wstawiania takiego szablonu? Bo ja już kilkakrotnie sobie jakis upatrzyłam, ale nie wiedziałam, jak go mam ustawić.. Z góry dzięki :)

Aspartate pisze...

http://btemplates.com/ Ściągasz wybrany szablon na komputer, a następnie w ustawieniach zmiany szablonu masz opcję "załaduj z komputera" i załadowujesz. Voila ! :) Możesz ewentualnie w htmlu sobie coś pozmieniać, albo też użyć innych stronek, ale wtedy trzeba wpisywać cały kod html, a mi jakieś błędy wyskakiwały jak chciałam tak zrobić. Mam nadzieję, że pomogłam :)

Struzzy pisze...

Pewnie, dzięki wielkie :*

Kiedy ukaże się jakaś nowa recenzja? Bo szczerze nie mogę się już doczekać ;)

Aspartate pisze...

czytam właśnie jakieś 5 książek na raz :D Lada dzień skończę "Lot nad kukułczym gniazdem" :) to bardzo miłe !

Prześlij komentarz